do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 299zł

 +48 22 113 14 28

info@europ.com.pl

Zamów do godziny 14 a wyślemy jeszcze dziś.

120 dni za zwrot

Dekoracja naszego domu wiąże się z wieloma różnymi zabiegami. Jednym z nich jest dobór odpowiednich zasłon. Wśród wielu decyzji, które trzeba podjąć w sprawie wystroju wnętrza domu, jedną z ważniejszych jest decyzja, które zasłony najlepiej pasują do pokoju. Jest to takie element mieszkania, który wybierany jest bardzo często, można powiedzieć, że od dziesięcioleci.

Dlaczego muszą być zasłony?

Pokój bez zasłony wydaje się pusty. Zasłony są bardzo ważne w pomieszczeniu, ponieważ dodają pomieszczeniu tajemniczości. Zasłony ważne są także dla naszej prywatności. Nadają wystrojowi bardziej elegancki charakter niż inne rozwiązania okienne. Bogata tkanina, stylowo drapowana może wnieść do pokoju odrobinę klasy, która może być trudna do osiągnięcia przy użyciu innych alternatyw. Wybierając odpowiednie zasłony do różnych pomieszczeń, z pewnością musimy zwrócić wyłączną uwagę na kolory zasłon. Oczywiście istnieje również różnorodność cen. W zależności od tego, jak wysoko cenowo mierzysz. Do każdego pomieszczenia zasłony możemy wybierać spośród szerokiej gamy kolorów i wzorów. Dzięki temu łatwo znaleźć takie zasłony do sypialni, które odpowiadają Twojemu gustowi. Wybór zasłony opieramy przede wszystkim na rozmaitości gatunków tkanin oraz ich rozmiarów. W ten sposób zasłony do sypialni, na przykład, powinny być wykonane z całkowicie nieprzezroczystego materiału. Zwłaszcza jeśli mieszkasz w obszarze miejskim i nie chcesz, aby ludzie wtargnęli do Twojej prywatności. Po drugie, kolor powinien być taki, który Cię relaksuje i pomaga w rewitalizacji Twojej energii.

Wybierz łatwo zasłony do mieszkania

Ponadto nie powinniśmy zapominać o jednym ważnym aspekcie. Zasłony do salonu muszą być wybrane tak, aby wtopić się w kolory twojego pokoju w kolory wyposażenia w nim. Uderzający kontrast między tymi elementami w pokoju może być męczący dla oka, a ponadto chaos stworzony przez odcienie może stworzyć stan niepokoju i dyskomfortu. Musimy być bardzo ostrożni w doborze odpowiedniej zasłony do salonu, zgodnie z naszym gustem. Przy doborze zasłony należy wziąć pod uwagę już istniejące kolory pomieszczenia.

Zasłony w zależności od kontrastu

Lubisz ciemniejsze kolory lub jasne? Czy Twój salon ma kolor o jednym odcieniu? Czy lubisz, gdy przedmioty kontrastują ze sobą? W przypadku koloru jednej barwy rozsądnie byłoby, aby zasłony okienne również odzwierciedlały ten sam standard. W związku z tym możesz wybrać na przykład zasłony szare lub jakiś odcień szarości. Czy może odcień niebieskiego lub innego koloru, którego użyłeś w pozostałej części wystroju. Kontrastujące kolory działają na wyobraźnię. Należy jednak pamiętać, że kontrastujące kolory wyglądają najlepiej w przypadku większych pomieszczeń. Ponieważ sprawiają, że pokój wygląda na mniejszy niż w rzeczywistości. Ale może o to Ci chodzi? Wybieranie kombinacji takich jak biały i czarny, zielony i żółty, białawy czy szary i tak dalej da zupełnie inne i żywsze życie ustawieniom pokoju. Ogólnie rzecz biorąc, można zauważyć, że mężczyźni nie zwracają zbytniej uwagi na zasłony, deko-racje okienne czy nawet na skrzynki na kwiaty. Często wolą wszystko w kolorze brązowym, ale zasłony szare nie będą im przeszkadzały.

Czy znasz się na tkaninach zasłonowych?

Tkaniny dostępne do dekoracji okien występują w niezwykle dużej różnorodności kolorów i nawet wzorów. Wśród gatunków tkanin masz do wyboru takie jak aksamit, jedwab, lub tkaniny „kombinowane”, które mogą być zarówno klasyczne, jak i eleganckie. Dobrym rozwiązaniem są tradycyjny zasłony jedwabne. Prezentują one elegancję i bogactwo. Jeżeli chodzi o projekt zasłon z reguły zasłony, powinny uzupełniać meble czy wystrój pomieszczenia. W przypadku zwykłych mebli możesz wybrać zasłony nawet ze wzorem tak, aby rozjaśnić pokój. Dość łatwą sprawą jest zmienić zasłony, aby nadać pomieszczeniu bardziej nowoczesny i świeży styl. Dobrą wiadomością jest to, że można to wszystko zrobić samemu za całkiem tanio.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium