Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 249,00 zł.

Garnki indukcyjne | Europ24.pl

Garnki do kuchni indukcyjnej (Garnki do płyty indukcyjnej)

Wysokojakościowe garnki na płytę indukcyjną po atrakcyjnych cenach. Nasze garnki do kuchni indukcyjnej charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjne ceny.  Polecamy serdecznie zapoznanie się z naszym asortymentem. Nigdzie indziej nie znajdą Państwo lepszej oferty na garnki do płyty indukcyjnej.

Posiadamy w ofercie następujące rodzaje garnków:

Garnki marmurowe zwane również garnkami ceramicznymi. Są to zwykle garnki metalowe które wewnątrz i na zewnątrz posiadają warstwę ceramiczną. Dzięki tej warstwie nic nie przywiera podczas procesu gotowania do powierzchni garnka. Garnki marmurowe mogą być używane zarówna do gotowania jak i pieczenie w piekarniku.

Garnki stalowe jedne z najpopularniejszych rodzajów garnków. W zależności od technologii użytej do ich produkcji mogą posiadać wielowarstwowe dno złożone z różnej liczby warstw materiału. Od kilku do kilkudziesięciu. Taka konstrukcja dna ma za zadanie zagwarantować równomierne rozchodzenie się ciepła w po całej powierzchni garnka. W związku z tym często występuje problem nagrzewania się rączek w garnku. Jeżeli chcemy tego unikać należy kupić garnek stalowy z nieprzewodzącymi ciepła uchwytami. Garnki stalowe można używać w piekarniku o ile nie posiadają plastikowych uchwytów.

Garnki emaliowane to najbardziej klasyczne rodzaje garnków. Używane z powodzeniem przez wiele lat. Niezaprzeczalną cechą garnków emaliowanych jest ogromny wybór dostępnych wzorów w każdej kolorystyce. Dodatkowo mogą doskonale pełnić rolę elementów ozdobnych w kuchni. Jedyna wada garnków emaliowanych to to, że w przypadku odpadnięcia emalii garnek nie nadaje się już do użytku. Dlatego nie zaleca się rysowania dna garnków przy pomocy metalowych przyrządów kuchennych. Zlecane jest stosowanie drewnianych lub plastikowych łyżek do mieszania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl