do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 299zł

 +48 22 113 14 28

info@europ.com.pl

Zamów do godziny 14 a wyślemy jeszcze dziś.

120 dni za zwrot

W dzisiejszych czasach większość polskich domów jest zaopatrzona w czajniki elektryczne. Prosta obsługa (wrzątek gotowy po naciśnięciu jednego przycisku, samoistne wyłączenie się urządzenia po zagotowaniu wody), niska cena i wszechstronność (prąd i woda to jedyne, co potrzeba do uzyskania pożądanych efektów) sprawiają, że tradycyjne czajniki odchodzą w zapomnienie. Niesłusznie, bowiem mają do zaoferowania równie dużo, co ich nowoczesne odpowiedniki.

Czajniki Edenberg - za pan brat z tradycją

Czajniki firmy Edenberg przywiązują wagę do tradycji – przejawia się to przede wszystkim w ich  wyglądzie. Elementy wykończenia imitują drewno, a emaliowana powierzchnia łudząco przypomina porcelanę – połączenie tych elementów nadaje produktom firmy Edenberg nostalgicznego, staromodnego wyglądu. W ofercie znajdują się również nowocześnie wyglądające naczynia wykonane ze stali (dla wszystkich, którzy nie przepadają za modą retro), jednak prawdziwy charakter mają te zdobione modele, nawiązujące w stylu do naczyń z poprzednich epok.

Czajniki Edenberg - w zgodzie z nowoczesnością

W temacie funkcjonalności czajniki Edenberg w pełni przystają do dzisiejszych standardów (nawet jeśli ich wygląd może okazać się mylący). Nienagrzewająca się rączka wykonana z innego materiału niż reszta naczynia, indukcyjne dno (woda szybciej się nagrzeje, a pozostawiona w czajniku dłużej pozostanie gorąca), odchylany gwizdek i przystosowanie do każdego typu kuchenki (gazowej, elektrycznej, halogenowej itd.) to cechy wyróżniające czajniki Edenberg na tle konkurencji.

Producent oferuje również garnki Edenberg i noże idealnie spełniające potrzeby konsumentów. Dodatkowo można nabyć sztućce Edenberg w eleganckich walizkach.

Zobacz również:

Edenberg patelnie | Edenberg noże | Edenberg maszynki do mielenia mięsa | Edenberg chlebaki | Czajniki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium