Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska pobraniowa) już od 299,00 zł.

W dzisiejszych czasach większość polskich domów jest zaopatrzona w czajniki elektryczne. Prosta obsługa (wrzątek gotowy po naciśnięciu jednego przycisku, samoistne wyłączenie się urządzenia po zagotowaniu wody), niska cena i wszechstronność (prąd i woda to jedyne, co potrzeba do uzyskania pożądanych efektów) sprawiają, że tradycyjne czajniki odchodzą w zapomnienie. Niesłusznie, bowiem mają do zaoferowania równie dużo, co ich nowoczesne odpowiedniki.

Czajniki Edenberg - za pan brat z tradycją

Czajniki firmy Edenberg przywiązują wagę do tradycji – przejawia się to przede wszystkim w ich  wyglądzie. Elementy wykończenia imitują drewno, a emaliowana powierzchnia łudząco przypomina porcelanę – połączenie tych elementów nadaje produktom firmy Edenberg nostalgicznego, staromodnego wyglądu. W ofercie znajdują się również nowocześnie wyglądające naczynia wykonane ze stali (dla wszystkich, którzy nie przepadają za modą retro), jednak prawdziwy charakter mają te zdobione modele, nawiązujące w stylu do naczyń z poprzednich epok.

Czajniki Edenberg - w zgodzie z nowoczesnością

W temacie funkcjonalności czajniki Edenberg w pełni przystają do dzisiejszych standardów (nawet jeśli ich wygląd może okazać się mylący). Nienagrzewająca się rączka wykonana z innego materiału niż reszta naczynia, indukcyjne dno (woda szybciej się nagrzeje, a pozostawiona w czajniku dłużej pozostanie gorąca), odchylany gwizdek i przystosowanie do każdego typu kuchenki (gazowej, elektrycznej, halogenowej itd.) to cechy wyróżniające czajniki Edenberg na tle konkurencji. Producent oferuje również garnki i noże idealnie spełniające potrzeby konsumentów.

  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl