do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 299zł

 +48 22 113 14 28

info@europ.com.pl

Zamów do godziny 14 a wyślemy jeszcze dziś.

120 dni za zwrot

Zasłony na szelkach zadbają o ciszę w Twoim domu. Przesuwane po karniszu są niesłyszalne. Nie wydają żadnego dźwięku, co bardzo dobrze wpływa na Twój spokój. Zwłaszcza gdy wróciłeś z pracy i potrzebujesz w ciszy odpocząć. Bezgłośnie zasłonisz okna, aby stłumić ostre światło neonów sklepowych, lamp ulicznych, księżyca w pełni lub nadmiernego słońca.  

Eleganckie zasłony na szelkach ozdobią każde wnętrze

Wysokiej jakości materiał, z jakiego zostały wykonane zasłony na szelkach, skutecznie tłumi światło wpadające przez okna. Ponieważ ich przepuszczalność słońca w ciągu dnia wynosi 55%, możesz nadal poruszać się po mieszkaniu bez zapalania żarówki. Późnym wieczorem, gdy na dworze zapadnie mrok, bez obaw możesz zapalić światło, gdyż nikt z przechodniów, czy też z bloku naprzeciwko niczego przez zasłonięte zasłony nie dostrzeże.

Doszyte do zasłon szelki pozwalają tkaninie układać się w regularne fale. Dzięki temu, że same się układają w proporcjonalny wzór, zachowają optyczny porządek i wytworność. Możesz je zapiąć szarfą, aby wyeksponować je w szykownym łuku. Pełne gracji zasłony na szelkach łatwo się pierze i można suszyć w stanie rozwieszonym bezpośrednio na karniszu. Dzięki temu brak możliwości pojawienia się zagnieceń na tkaninie. Wypłukane w płynie zmiękczającym wolne są od dodatkowego prasowania ich żelazkiem.

Zasłony do salonu w kolorach, jakich lubisz

Dobierz zasłony do salonu w ulubionym kolorze, abyś mógł we własnym domu dobrze się czuć. Tkanina zasłonowa chroni pokój przed nadmiernym nasłonecznieniem i przypadkowymi spojrzeniami ludzi znajdujących się po drugiej stronie okna. Możesz swobodnie pracować, czytać, tańczyć, oglądać film bez ryzyka, że ktoś nadszarpnie swym wścibstwem Twojej swobody. Duże zasłony sięgające podłogi zatrzymają chłód przedostający się przez nieszczelne okna. Oprócz tego zasłony salonowe zdobią nie tylko okno, ale także całe wnętrze.

Zasłony do salonu w soczystych lub stonowanych kolorach wprowadzają do domu prestiż i czar. Dzięki szelkom zasłony wpuszczą nieco światła na sufit, co w żadnym stopniu nie zakłóci ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem. Możesz zawiesić w salonie zasłony w barwach kontrastowych, wyraźnie odznaczających się od kolorów ścian albo stworzyć delikatność poprzez wybranie zasłon zbliżonych odcieniem do panującego wystroju wnętrza. 

Zasłony broniące się przed wyburzeniem przez słońce warte są zawieszenia w każdym domu

Zasłony nietracące kolorów to chluba każdego salonu. Nasze zasłony mają tkaninę bardzo wysokiej jakości, tak samo, jak farby użyte do ich koloryzacji. Dzięki temu nawet upalne słońce nie wyburzy ich intensywności w barwie. Brak wyblakłych smug w naszych zasłonach uwidacznia salon w pełnej jego doskonałości.

Zasłony do sypialni o gęstym splocie pozwalają na spokojny sen  

Zasłaniając okna eleganckimi zasłonami na szelkach, pozwalasz porankowi oznajmiać, że już się zaczął jedynie przez górne szpary między szelkami. Jeżeli zawsze pracujesz co najwyżej na dwie zmiany i śpisz wyłącznie w nocy, zasłony z szelkami sprawdzą się w Twojej sypialni znakomicie. Idealnie zasłonią szyby okienne, dzięki czemu ochronisz swoją intymność, jednocześnie wpuszczają delikatne światło dzienne na sufit, aby delikatnie Cię budzić. Ten rodzaj zasłon da Ci przyjemne budzenie się o poranku. Zwłaszcza ma to znaczenie wówczas, gdy lubisz, jak każdego dnia budzi Cię wesoło brzask jutrzenki ścielący się po suficie i w górnej części sypialni. 

Zanim całkowicie się otrzeźwisz, wstawszy z łóżka, podejdź do okna i rozsuń zasłony. W ciszy odsłonią Ci piękny świat za oknem. Ich delikatne niesłyszalne przesuwanie się po karniszu pozwoli Ci bezstresowo rozpocząć każdy dzień. Jeśli lubisz bezszelestne pobudki bez towarzyszącego hałasu szurających po karniszu żabek, wybierz z naszej kolekcji szelkowe zasłony do sypialni i zawieś je w swoim pokoju, w którym spędzasz noc. Stwórz sypialnię w ciepłych spokojnych kolorach, aby Ci się łatwo i spokojnie zasypiało, a potem budziło. Mocny materiał zasłon i staranne obszycie ich brzegów pozwoli Ci cieszyć się ich długotrwale nienaganną jakością jak w dniu zakupu. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium