do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 299zł

 +48 22 113 14 28

info@europ.com.pl

Zamów do godziny 14 a wyślemy jeszcze dziś.

120 dni za zwrot

Zasłony wnoszą do każdego wnętrza wysokie walory estetyczne. Tym samym nawet w przypadku bardzo prostego wystroju, pozbawionego szerokiej gamy dodatków, wnętrze z zasłonami zyskuje dodatkowy urok. Co więcej zasłony to nie tylko walory estetyczne, lecz także bardzo wysoka funkcjonalność. Dzięki ich zastosowaniu można skutecznie ograniczyć zbyt dużą ilość światła, która dociera do wnętrza. Dlatego też zasłony sprawdzają się w szczególności podczas okresu letniego, kiedy ilość promieniowania słonecznego jest największa. Jednakże poza ochroną przed słońcem pomagają one chronić intymność. Wykorzystując zasłony można skutecznie uniemożliwić podglądanie innym osobom tego co dzieje się we wnętrzu mieszkania lub domu. Dlatego też zasłony odgrywają ważną rolę w zakresie ochrony prywatności domowników. Z tego względu polecane są zwłaszcza do takich pomieszczeń jak sypialnia, ale także salon czy też pokój dzienny. To właśnie tam zazwyczaj domownicy spędzają bardzo dużo czasu, a jednocześnie pragną chronić swoją prywatność.

Podczas kupowania zasłon warto zwrócić uwagę na to w jaki sposób zawiesza się je na karniszu. W tym zakresie jest stosunkowo dużo możliwości, przez co każdy klient może dobrać opcje najbardziej dostosowaną do swoich potrzeb. Szczególnie popularne są obecnie zasłony na przelotkach. Charakteryzują się one bardzo szybkim wieszanie na karniszu, a także możliwością szybkiego zdjęcia ich na przykład przed praniem lub zmianą na inny model. Przelotki sprawiają, że zasłona nabierać podatkowego charakteru, stając się jeszcze bardziej nowoczesna. Z tego względu zasłony na przelotkach dedykowane są zwłaszcza do pomieszczeń, które charakteryzują się nowoczesnym i wykończeniem. Jednakże idealnie sprawdzą się także w klasycznych wnętrzach. Wielu klientów wybierając nowoczesne i stylowe zasłony na przelotkach zwraca uwagę na fakt, że można zawiesić je na karniszu znacznie szybciej aniżeli tradycyjne modele zasłon, czy też zasłony na taśmie. Ponadto przelotki pozwalają uzyskać dodatkowy efekt dekoracyjny, gdyż wówczas zasłona marszczy się w bardzo charakterystyczny sposób. Dlatego też przelotki dedykowane są zasłonom wykonanym z grubych oraz sztywnych materiałów. Wyglądają one wówczas bardzo atrakcyjnie, a także stylowo.pl o dużej gramaturze zazwyczaj znacznie trudniej jest marszczyć, przez co zastosowanie w takich wypadkach taśmy może okazać się niezbyt trafionym rozwiązaniem. Natomiast przelotki sprawdzają się wówczas idealnie. Co więcej zasłony, które posiadają przelotki można z dużą łatwością przyciągać na karniszu. To także świadczy o dużej użyteczności przelotek.

Kupując nowoczesne zasłony do salonu należy zwracać uwagę na jakość materiału, z których one powstały. Im lepsze Materiał ten zasłony będą trwalszy i bardziej odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne. Warto zwracać uwagę także na to, aby materiał nie ulegał płowieniu w wyniku oddziaływania intensywnego promieniowania słonecznego. Słabszej jakości materiały mogą nie tylko tracić swój pierwotny kolor, lecz także kształt. Dlatego warto zainwestować w doskonałej jakości zasłony, które będą służyć przez wiele lat i urozmaicać wygląd każdego wnętrza. W przypadku salonu Jest to szczególnie ważne, gdyż jest to wnętrze reprezentacyjne dla każdego domu czy też mieszkania. Bardzo często odbywają się tam rodzinne spotkania czy też uroczystości z udziałem przyjaciół oraz znajomych. Warto zatem zadbać, aby pomieszczenie to wyglądało szczególnie elegancko oraz było wizytówką całego domu. Podobnie jednak należy potraktować zasłony do sypialni. Ograniczając ilość promieniowania słonecznego mogą znacznie poprawić jakość snu. Ponadto zasłony w sypialni mogą chronić przed wzrokiem osób z zewnątrz, na przykład poruszających się po chodniku. Zatem ilość zastosowań zasłon jest bardzo wysoka, natomiast ich walory estetyczne sprawiają, że warto mieć je w swoim wnętrzu. Doskonałej jakości zasłony można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach, a także w bardzo wielu wariantach kolorystycznych z różnymi krajami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium