do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 299zł

 +48 22 113 14 28

info@europ.com.pl

Zamów do godziny 14 a wyślemy jeszcze dziś.

120 dni za zwrot

Jednym z najbardziej emocjonalnych procesów w projektowaniu nowego menu jest wybór zastawy stołowej, na której będą prezentowane dania. Właściwe zestawy talerzy Luminarc mogą wzmocnić Twoją ciężką pracę i sprawić, że gość będzie "gruchał", zanim jeszcze podniesie nóż i widelec - widok i zapach Twojego dania może oznaczać, że zostanie ono uznane za sukces, zanim jeszcze zostanie skosztowane. Zwycięstwo dla Ciebie i klienta. Jeśli masz szczęście, może to nawet doprowadzić do rozpowszechnienia zdjęć w mediach społecznościowych, zachęcając przyjaciół i rodzinę do zarezerwowania sobie stolika u Ciebie w ciągu najbliższych miesięcy.

Jednak jest też druga strona medalu. Zły wybór. Połączenie niewłaściwej porcelany z daniem może, w najlepszym przypadku, sprawić, że to jedzenie będzie mówiło najwięcej. W najgorszym wypadku może sprawić, że to jedzenie zajmie się całym elementem prezentacji i trzeba być bardzo pewnym siebie lub bardzo głupim, żeby nie chcieć zaprezentować się na porcelanie, która będzie wystawiać Twoje danie na scenie tak dobrze, jak to tylko możliwe. Dowiedz się więcej w naszym przewodniku po sztuce nakładania potraw. Poznaj talerze Luminarc,

Kropka nad i - talerze Luminarc

Aby uczynić tę ważną decyzję jeszcze bardziej złożoną, istnieje niezliczona ilość opcji, jeśli chodzi o wybór porcelany: różne kształty, kolory, tekstury, rozmiary i (co ważne!) różne punkty cenowe mają wpływ na decyzję. Producenci chcą zaspokoić każde dziwactwo, które może istnieć na rynku, a wynik jest 200 + katalogi stron tylko dla ceramiki. Jeśli jesteś na tyle szczęśliwy, aby mieć zarezerwowane wakacje i chcesz trochę czytania na basenie, to może być w stanie pracować swoją drogę przez kilka broszur producentów. Jednakże, jeśli nie masz tydzień w słońcu zarezerwowane (lub masz, ale wolisz nie spędzać go czytać katalogi zastawy stołowej!), to mam nadzieję, że mogę zaoszczędzić kilka godzin badań z kilku podstawowych podsumowań opcji dostępnych dla Ciebie. Bez wątpienia, najlepiej w tej roli sprawdzą się zestawy talerzy Luminarc.

Talerze obiadowe Luminarc doskonałe na zewnątrz

Podczas spożywania posiłków na świeżym powietrzu większość właścicieli domów waha się, czy wynieść na zewnątrz swoją ładną zastawę stołową. W tym samym czasie, jedzenie z papierowych talerzy i plastikowych kubków nigdy nie daje uczucia glamour. Talerze Luminarc, które są równie doskonałe do użytku wewnątrz i na zewnątrz, są idealnym rozwiązaniem. Wytrzymały materiał melaminowy jest zaskakująco lekki, co czyni go idealnym do przenoszenia talerzy między kuchnią a tarasem. Dzięki odporności na pęknięcia, wyszczerbienia i zadrapania, ta kolorowa kolekcja będzie służyć przez wiele lat.

Talerzyki do ciasta Luminarc

Komplet talerzy luminarc do tortów to urocza młodsza siostra stojaka na tort. Siedzą płasko na stole i pomagają upewnić się, że tort weselny, tort urodzinowy lub jakikolwiek inny tort wygląda najlepiej. Jeśli stojak na tort jest jak para wysokich obcasów dla tortu, to talerz do tortu jest jak ładna para płaskich butów. Dla większości dużych spraw będziesz chciał mieć stojak na ciasto, ale czasami talerz na ciasto jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Oto kilka powodów, dla których warto użyć talerza do tortu:

Aby stworzyć minimalistyczny wygląd

Nawet proste podstawki pod tort, takie jak talerze kwadratowe Luminarc podniosą rangę tortu na stole. Czasami jednak, chcesz uzyskać bardziej minimalistyczny wygląd i to jest właśnie zadanie dla talerza do ciasta. Nadal oferuje on całkowicie płaską powierzchnię do bezpiecznego eksponowania tortu, dodając jednocześnie stylu i elegancji, której brakuje przypadkowemu talerzowi obiadowemu. Pomyśl o tym w ten sposób, możesz nosić płaskie mieszkanie na wesele, ale jest bardzo mało prawdopodobne, aby nosić buty gimnastyczne do jednego.

Trwałość na przestrzeni lat

Większość zastaw obiadowych w końcu ulega wyszczerbieniom, pęknięciom i wgnieceniom. Zestawy talerzy Luminarc, z drugiej strony, jest zaprojektowany do codziennego użytku. Uszczelniony trwałą glazurą, zestaw jest bezpieczny do mycia w zmywarce, kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażarce. Jest również objęty pięcioletnią gwarancją. Niezawodna marka produkująca talerze obiadowe Luminarc konsekwentnie produkuje te same wzory, więc jeśli kiedykolwiek będziesz musiał wymienić kubek lub talerz, będziesz w stanie znaleźć swój wzór.

Zobacz również:

Luminarc | Luminarc szklanki

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium