do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 299zł

 +48 22 113 14 28

info@europ.com.pl

Zamów do godziny 14 a wyślemy jeszcze dziś.

120 dni za zwrot

Filtry

Bardzo dużą popularnością cieszą firanki 300x160. Jest to standardowy rozmiar, który pasuje do większości okien o typowych wymiarach. Zatem wykorzystując firanki 300x160 można uzyskać doskonały efekt dekoracyjny, a ponadto zasłonić całe okno. Dlatego tego typu firanki do sypialni pozwalają na uzyskanie wygody, a także klasycznego charakteru wnętrza. Są one dedykowany zwłaszcza dla osób, które cenią sobie wysoką jakość, a jednocześnie wygodę w czasie zakładania firany na karnisz. W tym zakresie można liczyć jednak na bardzo bogaty wybór. Dużą popularnością wśród klientów szczycą się firanki na przelotkach, lecz także na tradycyjnej taśmie marszczonej. W przypadku firanek na przelotkach możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości efektu dekoracyjnego, w szczególności w nowoczesnych wnętrzach. Ich zawieszanie trwa niezwykle krótko. Natomiast w przypadku firanek na taśmie można uzyskać doskonały efekt dekoracyjny, a ponadto jednolite marszczenie całej długości firan. Jest to kluczowy zwłaszcza w tych pomieszczeniach, które mają zachować klasyczny oraz elegancki charakter. Co więcej w przypadku firan będących na taśmie nie ma obawy o to, że firana przesunie się i będzie wyglądała nieestetycznie.

Stylowe firanki do kuchni jak i firanki do pokoju powinny być wykonane z dobrego materiału, co zapewni ich trwałość, a także szybkość czyszczenia. Zazwyczaj to właśnie w kuchni oraz w łazience firanki brudzą się najszybciej. Wynika to między innymi z większych zanieczyszczeń, które znajdują się w powietrzu, na przykład podczas pieczenia czy też gotowania. To też sprawia że na powierzchni firan może pojawiać się osad, kurz, a także tłuszcz. Są to zatem zanieczyszczenia stosunkowo trudne do usunięcia. Dlatego też w kuchni należy wymieniać stosunkowo często firany, aby nie doszło do ich dużego zanieczyszczenia, które mogłoby być nie do usunięcia. Natomiast regularne czyszczenie firan w sprawie, z łatwością można wyczyścić wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia.

Nowoczesne firanki do salonu to klasyka, która dodaje uroku każdemu pomieszczeniu. Mogą one nie tylko wyglądać bardzo dekoracyjnie, lecz także wprowadzać niepowtarzalny nastrój do wnętrza. Dlatego też warto wybierać takie firanki, które posiadają dodatkowe walory estetyczne. Może być to na przykład wysokiej jakości Materiał, z którego zostały one wykonane lub też dodatkowe nie pióry czy też zdobienia. Warto również do pokoju dziecięcego wybierać firanki z dużą ilością zdobień oraz elementów dekoracyjnych. Mogą to być również między innymi postacie z ulubionych bajek animowanych czy też kreskówek, które są niezwykle popularne i lubiane w środy dzieci. W ten sposób można stworzyć pokój dziecięcy dopasowany do jego preferencji oraz gustu.

Niezwykle modne firanki mogą być jednocześnie tanie. Kupując tanie firanki można zatem liczyć na doskonałą jakość. Warto jednak przed zakupem sprawdzić z jakiego materiału zostały wykonane w poszczególne firanki, a także Jakie są wskazówki producenta co do ich użytkowania. W niektórych przypadkach niewskazane jest wykorzystywanie podczas mycia środków chemicznych czy też innych detergentów. Co więcej wyższej jakości materiał, z którego zostały wykonane  firanki do salonu pozwala na ich częste pranie oraz czyszczenie bez zmiany koloru czy też kształtu. Czyszczenie firan należy wykonywać w zależności od tego jak duże natężenie ruchu panuje w danym pomieszczeniu, a także jaki jest stopień jego zanieczyszczenia oraz zapylenia. W niektórych przypadkach jednak pranie firan konieczne jest nawet co dwa tygodnie. Tym samym od ich jakości zależeć będzie czyli zmienił one swojego pierwotnego kształtu ani koloru. Stylowe i nowoczesne firanki, które można zawiesić w kuchni z sukcesem będą w stanie wytrzymać nawet kilka lat. Jest to zatem dobra inwestycja w piękno swojego domu. Co więcej zazwyczaj estetycznie wykonane firany mogą pozytywnie wpłynąć na jakość oraz estetykę całego pomieszczenia, wstawiając, że będzie się ono prezentowało wyjątkowo niezależnie od swojego przeznaczenia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium