Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska pobraniowa) już od 299,00 zł.

Ostry i  poręczny nóż to nieoceniony skarb w każdej kuchni. Bez tego narzędzia trudno w ogóle wyobrazić sobie przyrządzenie większości potraw – niemal zawsze istnieje potrzeba pocięcia składników przygotowywanego dania przed wrzuceniem ich na patelnię, gotowaniem lub wstawieniem do piekarnika.

Uniwersalne zestawy noży Edel Hoff

Firma Edel Hoff oferuje uniwersalne zestawy noży w stylowym drewnianym stojaku. Noże są ozdobione roślinnymi i kwiatowymi wzorami i dostępne w kilku wariantach kolorystycznych (niebieski, fioletowy, zielony, biały). Każdy zestaw złożony jest z kilku różnych rodzajów ostrzy, wśród których rozróżniamy:

  • nóż szefa kuchni,
  • nóż do krojenia,
  • nóż do krojenia chleba,
  • nóż uniwersalny,
  • nóż do filetowania.

Pierwsze trzy wymienione noże to naprawdę potężne narzędzia – ostrza liczą 20 centymetrów długości, a do tego należy doliczyć jeszcze 13 centymetrów rękojeści. Zestaw uzupełniają mniejsze, ale równie przydatne noże: model uniwersalny (ostrze o długości 9 centymetrów, w sumie 24 centymetry długości) oraz model do filetowania (ostrze – 9 centymetrów, cały nóż - 20  cm).

Unikalne właściwości noży Edel Hoff

Charakterystyczny kształt noża szefa kuchni (ostrze rozszerzające się w kierunku rękojeści) pozwala na szybkie i precyzyjne siekanie nawet drobnych elementów oraz wygodne zgarnianie ich z deski do garnka. Ząbkowana krawędź noża do krojenia pieczywa poradzi sobie z twardą skórką chleba, zaś nóż do filetowania z łatwością oddzieli mięso od ości. Każdy z noży wykonany jest w stali wysokiej jakości, nie zostawia metalicznego zapachu na krojonych produktach i posiada antypoślizgową rękojeść.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium